Mitsubishi ASX

Cena od 3 525 Kč / měsíc včetně DPH

Bezpečnost

Nové Mitsubishi ASX je vybavené kompletní soupravou aktivních bezpečnostních prvků, včetně stabilizačního a trakčního systému ASC a TCL, protiblokovacího brzdového systému ABS a systému elektronického rozdělovače brzdné síly EBD. Systém přednostního brzdění BOS je nová bezpečnostní funkce, která v kritické situaci upřednostní brzdění před akcelerací, je-li současně sešlápnutý brzdový i plynový pedál. Asistent rozjezdu do kopce HSA automaticky podrží brzdy při přešlápnutí z brzdového na plynový pedál, čímž předchází nechtěnému couvnutí vozidla při rozjezdu do kopce. Důležitým bezpečnostním prvkem je i systém signalizace nouzového brzdění ESS, který v případě výrazného sešlápnutí brzdového pedálu automaticky aktivuje varovná světla. Dále nové ASX disponuje systémy jako jsou například hlídání mrtvého úhlu BSW, systém sledování dopravní situace za vozidlem při couvání RCTA nebo asistenem změny jízdního pruhu LCA.

DYNAMIC SHIELD

Nové Mitsubishi ASX přináší další evoluci přední masky ve tvaru "Dynamického štítu" s kompletně propracovanou přední částí vozidla. Díky novému designu, který se dá shrnout do pojmenování "Robustní a důvtipný" nyní působí nové ASX ještě nápadněji. Pojem "robustní", který charakterizuje více než 80-leté zkušenosti Mitsubishi s pohonem 4WD, tak v případě nového ASX dostává zcela novou dimenzi.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »